Promienniki podczerwieni Kraków

Prowadzisz restaurację z ogródkiem piwnym przy brzegu Wisły? A może posiadasz lokal w centrum miasta lub cocktail bar na dachu budynku? Latem po zmroku temperatura znacząco spada, a Twoim gościom w letnich stylizacjach może być po prostu zimno. Aby nie psuć zabawy, warto zadbać o komfort osób odwiedzających Twoją restaurację bądź pub. Zamiast jednak układać grube koce na krzesłach i ławkach należących do ogródków, zainwestuj w wydajne promienniki podczerwieni. Przekonaj się, dlaczego tylu restauratorów z Krakowa doceniło to rozwiązanie!

Promiennik podczerwieni do przydomowego ogródka lub na taras

Własny przydomowy ogród lub przestronny taras to wspaniałe miejsce do spędzania czasu z bliskimi i przyjaciółmi. Długie rozmowy po zachodzie słońca na długo pozostają w naszych wspomnieniach, o ile drastycznie spadająca temperatura nie zakończy imprezy przedwcześnie. Warto w pergoli bądź pod zadaszeniem tarasu zamontować promiennik podczerwieni o wysokiej wydajności energetycznej. Urządzenie w ekonomiczny sposób zapewni Ci niezbędne ciepło i pozwoli nawet całą noc przesiedzieć pod gwiazdami. Sprawdź, czym charakteryzuje się ta innowacyjna technologia!

Promienniki podczerwieni dla Klientów z Krakowa i nie tylko

Promienniki na podczerwień przetwarzają prąd w niewidoczne promienie podczerwone. Emitowane przez nie ciepło jest bardzo podobne do tego słonecznego, jednak pozbawione jest szkodliwego promieniowania UV. W ofercie naszej firmy znajdziesz różnego rodzaju rozwiązania technologiczne pozwalające zamontować promiennik podczerwieni na przykład w podwieszanym suficie, na ścianie bądź też w formie całorocznego parasola. Warto wiedzieć, że ten sposób ogrzewania doskonale sprawdza się w budynkach komercyjnych i prywatnych, co w obiektach zewnętrznych — w ogródkach restauracyjnych, na plaży, na tarasie czy w ogrodzie zimowym. Zapraszamy Klientów z Krakowa do zapoznania się z ofertą firmy Heatray!