O nas

fabryka

Producent promienników ciepła – o Celmec International i Heatray

Firma Celmec International to ekspert w zakresie sprzętu do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji dla wielu branż. Swoje rozwiązania projektujemy przede wszystkim z myślą o wykorzystaniu komercyjnym, proponując jedne z najnowocześniejszych urządzeń na rynku. Jako producent promienników grzewczych oraz innych zaawansowanych systemów prowadzimy działalność niemal na całym świecie. Z przyjemnością realizujemy wspólnie z naszymi Klientami różnorodne projekty, stawiając na ciągły rozwój i ulepszanie oferty. Stale doskonalimy oferowane rozwiązania, co pozwala nam pozostawać w czołówce branży.

Ekonomiczne ogrzewanie elektryczne

Jednym z filarów działalności firmy Celmec jest dbanie o energooszczędność wszystkich oferowanych produktów. Nasz asortyment obejmuje wyłącznie wysokiej jakości urządzenia HVAC, które wyróżniają się bardzo niskim zużyciem energii przy maksymalnej wydajności na przykład w ogrzewaniu na balkonie lub ogrodu zimowego. Jako producent promienników grzewczych i innych zaawansowanych, ekologicznych urządzeń, z dumą angażujemy się we wszelkiego rodzaju projekty stawiające na pierwszym miejscu dbałość o środowisko naturalne.

promiennik irh-e
WATERFRONT

Urządzenia grzewcze na taras i nie tylko

Dysponujemy szeroką ofertą urządzeń grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych zgodnych z najwyższymi standardami jakości. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań są one nie tylko energooszczędne oraz ekonomiczne, ale również niezwykle skuteczne. Nasze produkty, znane pod czterema markami, zostały podzielone na dwie grupy według zastosowania:
  • HOTELARSTWO/BUDYNKI HANDLOWE
    • HEATRAY: Elektryczne i gazowe systemy grzewcze oraz grzewcze parasole całoroczne
    • CELMIST: Systemy chłodzenia odparowującego do otwartych terenów oraz parasole chłodzące
  • USŁUGI MECHANICZNE (NIEDOSTĘPNE NA RYNKU EUROPEJSKIM)
    • AIRCONTROL: systemy terminali VAV, Aktywne Belki Chłodzące (Active Chilled Beams)
    • HEATCOOL: systemy ogrzewania, chłodzenia oraz wentylacji, ogrzewanie ciepłym powietrzem, systemy chłodzenia odparowującego.
Innowacyjne
promienniki ciepła
i systemy grzewcze