Promienniki podczerwieni Katowice

Nasza oferta została stworzona z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających Klientów. Jako renomowany producent urządzeń grzewczych proponujemy wysokiej klasy promienniki podczerwieni przede wszystkim do zastosowań komercyjnych. Zapewniamy nowoczesne i niezawodne rozwiązania, które cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją trwałość oraz funkcjonalność. Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby z Katowic i okolic!

Promiennik podczerwieni — ekonomiczne i ekologiczne ogrzewanie elektryczne

To, co dla nas ważne, to energooszczędność oferowanych przez Heatray rozwiązań. Właśnie dlatego nasze urządzenia cechuje wyjątkowe połączenie wysokiej wydajności z możliwie niskim zużyciem energii. Oferujemy promienniki, które wykorzystują promieniowanie podczerwone generujące ciepło ogrzewające nie powietrze wokół niego, a ludzi i przedmioty znajdujące się w pobliżu. Właśnie dzięki temu promienniki podczerwieni są rozwiązaniem ekonomicznym, ograniczającym straty energii. Co więcej, zasilanie elektryczne sprawia, że użytkowanie tego urządzenia jest bezpieczne, a przy tym niezwykle wygodne i bezproblemowe — w bardzo krótkim czasie osiągają odpowiednią temperaturę.

Zastosowanie promienników podczerwieni

Oferowane przez nas rozwiązania cieszą się dużą popularnością zarówno wśród Klientów indywidualnych, jak i właścicieli punktów gastronomicznych. Promienniki podczerwieni są bowiem urządzeniami uniwersalnymi o szerokim zastosowaniu — mogą być bowiem wykorzystane na ogródkach piwnych i restauracyjnych, ale również w prywatnych ogrodach, na tarasach czy balkonach. Mogą być one zamontowane do ściany lub sufitu. Sprawdzą się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Są trwałe, wydajne, bezobsługowe oraz bezpieczne — przekonaj się sam, jak wiele korzyści płynie z użytkowania tego rozwiązania! Zapraszamy do współpracy Klientów z Katowic i okolic! Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami!