Promienniki podczerwieni Gdańsk

Niemal każdy z nas lubi ciepło — przy odpowiednio wysokiej temperaturze czujemy się komfortowo, swobodnie, możemy się odprężyć, a nasze samopoczucie poprawia się. Nic więc dziwnego, że latem uwielbiamy spędzać mnóstwo czasu na tarasach, balkonach, w ogródkach restauracyjnych albo ogrodach. Czy jednak nadejście chłodniejszych dni sprawia, że musimy zapomnieć o przyjemnym cieple na kilka miesięcy? Zdecydowanie nie — sposobem na efektywne ogrzewanie są bowiem promienniki podczerwieni od firmy Heatray w Gdańsku.

Ogrzewanie na podczerwień dla Klientów z Gdańska i innych miast

W Heatray w Gdańsku zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą systemów grzewczych w postaci promienników podczerwieni. Jest to nowoczesna, ekologiczna i wydajna alternatywa dla innych sposobów ogrzewania — jej działanie opiera się nie na podnoszeniu temperatury powietrza, lecz bezpośrednim oddziaływaniu na ludzi oraz pozostałe obiekty. Pozwala to zaoszczędzić energię elektryczną, a ponadto zapewnia komfortowe ciepło podobne do tego emitowanego przez słońce, ale bez szkodliwych promieni UV.

Systemy grzewcze Gdańsk

Chcąc zapewnić swoim gościom komfort przez cały rok, wielu właścicieli ogródków restauracyjnych, punktów gastronomicznych, ale też zarządców promenad bądź innych podobnych miejsc w Gdańsku decyduje się na wykorzystywanie grzejników gazowych. Promienniki podczerwieni z powodzeniem mogą je zastąpić, eliminując przy tym emisję szkodliwych spalin. Nasze systemy grzewcze zadowolą również Klientów indywidualnych, którzy chcą zadbać o ciepło na balkonie, tarasie albo w ogrodzie zimowym.

Wydajne ogrzewanie podczerwienią Gdańsk i nie tylko

Promienniki podczerwieni przygotowane przez Heatray cechują się doskonałą odpornością na uszkodzenia i warunki atmosferyczne, a do tego niemal całkowitą bezawaryjnością — dzięki temu mogą stać się całorocznym systemem grzewczym na wiele lat. Oferujemy urządzenia do ogrzewania, które nadają się do montażu na ścianie albo suficie, a do tego zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze. Zapraszamy Klientów z Gdańska oraz innych miast Polski!